Konkurs fotograficzny

V EDYCJA konkursu fotograficznego „NIEZNANE CHOĆ BLISKIE – Ptaki na niebie i Ziemi Ropczycko-Sędziszowskiej”

 Powiatowe Centrum Edukacji Kulturalnej w Ropczycach po raz piąty zaprasza miłośników fotografowania do udziału w konkursie fotograficznym „NIEZNANE CHOĆ BLISKIE – Dzikie ptaki na niebie i Ziemi Ropczycko-Sędziszowskiej”.

To konkurs adresowany do dzieci, młodzieży i dorosłych, słowem, do wszystkich, którzy fotografią zajmują się niezawodowo.

Na konkurs można zgłaszać zdjęcia wykonane aparatem fotograficznym lub smartfonem. W V edycji (2022/2023 r). motto konkursu to: „Dzikie ptaki na niebie i Ziemi Ropczycko–Sędziszowskiej”. Tematem konkursowych fotografii mogą być dziko żyjące ptaki uchwycone na wsi lub w mieście, pojedynczo albo grupowo w różnych sytuacjach: gdy posilają się w karmniku, gdy pływają po wodzie, gdy polują, gdy bawią się ze sobą na trawie, gdy ukrywają się w koronie drzew, gdy spacerują po orance, gdy wysiadują młode w gnieździe, gdy wychylają główkę z budki itp., itd. Ważne, by zdjęcie zostało wykonane na terenie powiatu ropczycko – sędziszowskiego.

Termin zgłaszania zdjęć: 8 września 2023 r.

Podczas finału konkursu, który planowany jest na początek października, tradycyjnie zostanie otwarta wystawa zgłoszonych zdjęć.

Koordynator konkursu: Elżbieta Orzech, tel. 887788412, e-mail: elzbieta.orzech@pcek-ropczyce.pl

Szczegóły konkursu na www.pcek-ropczyce.pl